Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old

11 квітня 2013

Грантовий Дайджест_на Квітень

 

 

Грантовий Дайджест_на Січень

 

 

Грантовий Дайджест (жовтень)

 

 

Про продовження Програми “Fit for Partnership with Germany”

З метою залучення широкого кола підприємництва в області запрошуються до участі у міжнародній Програмі “Fit for partnership with Germany” (Готуємося до співпраці з Німеччиною), яка реалізується у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини.

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіону та сприяє:

• виходу українських підприємств на міжнародні ринки;

• підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;

• вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності

Цільовою групою для участі є представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для них організовуються цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині (90% фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини).

У 2018-2019 роках українським управлінцям/підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес-сесії у Німеччині за напрямками:

• загальна економічна кооперація;

• економічна кооперація з умовно галузевою специфікою:

1)економічна кооперація в аграрному секторі, виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування;

2)економічна кооперація у сфері енергоефективності;

3)економічна кооперація у сфері переробки сміття/ екологічної утилізації відходів;

4)економічна кооперація в секторі охорони здоров’я/ індустрії охорони здоров’я.

Більш детальна інформація про Програму та заходи її реалізації на сайті: www://ukraine. managerprogramm.deГрантовий Дайджест_на Вересень.pdf
 

Потенціал економічного району.PDF

 

Інвестиційна діяльність

 

Відповідно до програми інноваційно-інвестиційного розвитку області в районі визначено основні напрямки спрямування у виробничу і соціальну сферу. Головним джерелом фінансування залишаються власні кошти підприємств і організацій. Найбільша частка інвестицій спрямована на розвиток сільського господарства.

 

За 12-ть місяців 2017 року підприємствами та організаціями всіх форм власності освоєно 636,8 млн. грн капітальних інвестицій, що становить 154,1 відсотків до аналогічного періоду 2016 року (413,1 млн. грн), із них власних коштів підприємств та організацій залучено 626,5 млн.грн., коштів населення на будівництва житла – 1,1 млн.грн., 9,2 млн.грн. – кошти місцевого бюджету.

Найбільше за 2017 рік залучено інвестицій в сільське господарство, куди було інвестовано 620,7 млн. грн. Найбільший обсяг інвестицій за рахунок власних коштів було залучено сільгосппідприємствами:, ТОВ «Земля і Воля», ПП «Агропрогрес», ТОВ «Світанок» , ТОВ «Наташа-Агро», ТОВ «Оскар-Агро», ТОВ «ТВН-Агро», ТОВ «Армійське», ФГ «Добробут», ТОВ «Козацьке», ФГ «Вікторія», ПАТ «Рудьківське», СВК «Пам’яті декабристів».

Також у 2017 році у соціальну сферу за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій було залучено кошти на добудову об’єкту незавершеного будівництва «Перинатальний центр вторинного рівня на 25 ліжок» м.Бобровиця, вул. О.Бичка, 1, загальна вартість проекту 50370,6 тис.грн. Також за рахунок даних коштів в населених пунктах району було встановлено 6-ть дитячих ігрових спортивних майданчиків на суму 500,0 тис.грн.

За рахунок державних коштів відповідно до постанови КМУ від 06.09.2017 року № 714 було виділено кошти в сумі 749,0 тис.грн. для будівництва спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям у Бобровицькій загальноосвітній школі I-III ступенів № 1. Співфінансування з місцевого бюджету – 749,0 тис.грн., загальна вартість проекту – 1498,0 тис.грн.

За рахунок коштів місцевого бюджету в сумі 1481,7 тис.грн. капітально відремонтовано їдальню Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

У 2017 році в районі залучались кошти Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй ІІІ-ї фази Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», в результаті чого реалізувався мікропроект з покращення якості надання медичних послуг, а саме капітальний ремонт Свидовецького фельдшерського пункту по вул.Литвиненка,1 (утеплення горища та встановлення додаткового котла на альтернативному виді палива), залучено донорський коштів в сумі 5,0 тис.дол. Свидовецькою сільською радою на даний проект передана субвенція до районного бюджету у сумі 120,0 тис. грн.