Бобровицька РДА
Анонси
Інвестиційна діяльність

Назад

Потенціал економічного району.PDF

ІнвестиціїВідповідно до програми інноваційно-інвестиційного розвитку області в районі визначено основні напрямки спрямування інвестицій у виробничу і соціальну сфери. Головним джерелом фінансування залишаються власні кошти підприємств і організацій. Найбільша частка інвестицій спрямована на розвиток сільського господарства.За 9 місяців 2012 року підприємствами та організаціями всіх форм власності за рахунок різних джерел фінансування освоєно 104,4 млн. грн капітальних інвестицій, що на 0,8 млн. грн менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2011 – 105,2 млн. грн).

У звітному році планувалося продовження будівництва Рудьківської ЗОШ I-III ступенів. У зв’язку з відсутністю фінансування з державного бюджету проведено поточний ремонт діючого приміщення закладу, для чого за рахунок іншої субвенції з сільського бюджету використано кошти в сумі 38,2 тис.грн при призначеннях на 2012 рік 120 тис. грн), з метою відкриття в подальшому дошкільного закладу на даній базі. Програмою соціально-економічного розвитку на 2013 передбачено обсяг інвестицій за рахунок коштів державного бюджету по Рудьківській школі в сумі 12,1 млн. грн.

Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку району станом на 01.01.2013 склав 3001,8 тис. дол. США, що на 47,4 тис. дол. США більше показників станом на 01.01.2012. Обсяг прямих іноземних інвестицій забезпечено за рахунок підприємств ТОВ «Чарівниця», ТОВ «Адам-Компані».

Інвестиційна діяльність в районі за підсумками І півріччя 2014 року

Відповідно до програми інноваційно-інвестиційного розвитку області в районі визначено основні напрямки спрямування інвестицій у виробничу і соціальну сфери. Головним джерелом фінансування залишаються власні кошти підприємств і організацій. Найбільша частка інвестицій спрямована на розвиток сільського господарства.

За I півріччя 2014 року підприємствами та організаціями всіх форм власності освоєно 44,0 млн. грн капітальних інвестицій, що на 1,4 млн. грн більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року ( 1 півріччя 2013 року – 42,6 млн. грн).

Станом на 01.07.2014 року промисловими підприємствами на оновлення виробництва освоєно 415,0 тис. грн. інвестицій. Весь обсяг інвестицій – за рахунок власних коштів підприємств.

Інвестиції були вкладені на ПАТ «Бобровицький молокозавод» – 29,0 тис. грн., ТОВ «Адам Компані» – 386,0 тис.грн (придбання обладнання ).

Протягом I півріччя 2014 року в сільське господарство району було інвестовано 43,6 млн. грн., з них близько 11 відсотків – у тваринництво, 89 відсотків – у рослинництво. Обсяг інвестицій було здійснено за рахунок власних коштів сільгосппідприємств: ТОВ «Земля і Воля» ,ПП «Агропрогрес», СФГ «Ольга Аллін», СФГ «Вікторія» , ТОВ «Козацьке».

Виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію приміщення реєстрації актів цивільного стану в м. Бобровиця, замовлено проектно – кошторисну документацію на будівництво перинатального центру 2-го рівня на базі Бобровицької ЦРЛ.

Наближаються до завершення інвестиційні проекти ТОВ «Земля і Воля» по будівництву складу для міндобрив у с.Мирне, вартість будівництва склала 2,3 млн.грн та будівництво клубу у с. Мирне (0,8 млн.грн). Також завершилось будівництво під’їзної залізничної колії довжиною 7 км ТОВ «Земля і Воля» вартістю 32,0 млн.грн.

Прямих іноземних інвестицій в економіку району станом на 01.04.2014 не надходило.

Назад