Бобровицька РДА
АнонсиАрхівний відділ

НазадАрхівний відділ Бобровицької райдержадміністрації

Начальник відділу - Кукурудза Інна Миколаївна

Адреса: 17400, м.Бобровиця, Чернігівська область, вул.Лупицька, 4

Час роботи:

З 8.00 до 17.00

Обідня перерва – з 13.00 до 14.00

Дні прийому громадян - понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця до 13.00.

Архівний відділ Бобровицької райдержадміністрації почав свою діяльність у 1933 році. Відділ підпорядкований голові Бобровицької районної державної адміністрації, а також підзвітний і підконтрольний Державному архіву Чернігівської області.

У своїй діяльності архівний відділ керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Державної архівної служби України, наказами директора Державного архіву Чернігівської області, розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій.

Основними завданнями архівного відділу є забезпечення реалізації державної політики у сфері архівної справи та діловодства, здійснення управління архівною справою і діловодством на території Бобровицького району; координація діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, зокрема приватних архівних установ, заснованих фізичними особами та/або юридичними особами приватного права (приватні архіви), у питаннях архівної справи і діловодства; внесення до Національного архівного фонду архівних документів, що мають місцеве значення, ведення їх обліку, зберігання та використання відомостей, що в них містяться; здійснення контролю за діяльністю архівних установ і служб діловодства, забезпечення додержання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.

Станом на 01.12.2016 року на обліку в архівному відділі перебуває 132 фонди (у тому числі 35 фондів періоду незалежності), що вміщує 18292 одиниць зберігання. Усі документи – післявоєнного періоду (переважно з 1976 року по 2015 рік). Інші документи за період з 1943 року по 1975 рік передані на зберігання до Ніжинського філіалу Держархіву.

Назад08 Лютого 2017 15:33