Бобровицька РДА
Анонси
Архівний відділ

НазадАрхівний відділ Бобровицької райдержадміністрації

Начальник відділу - Кукурудза Інна Миколаївна

Контакти

Адреса:

Архівний відділ Бобровицької

районної державної адміністрації

вул.Лупицька, 4,

м.Бобровиця,

Чернігівська область, 17400

Телефон: (046-32)-2-11-68

Час роботи:

З 8.00 до 17.00

Обідня перерва – з 13.00 до 14.00

Дні прийому громадян - понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця до 13.00.

Про архівний відділ

Архівний відділ Бобровицької райдержадміністрації почав свою діяльність у 1933 році. Відділ підпорядкований голові Бобровицької районної державної адміністрації, а також підзвітний і підконтрольний Державному архіву Чернігівської області.

У своїй діяльності архівний відділ керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Державної архівної служби України, наказами директора Державного архіву Чернігівської області, розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій.

Основними завданнями архівного відділу є забезпечення реалізації державної політики у сфері архівної справи та діловодства, здійснення управління архівною справою і діловодством на території Бобровицького району; координація діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, зокрема приватних архівних установ, заснованих фізичними особами та/або юридичними особами приватного права (приватні архіви), у питаннях архівної справи і діловодства; внесення до Національного архівного фонду архівних документів, що мають місцеве значення, ведення їх обліку, зберігання та використання відомостей, що в них містяться; здійснення контролю за діяльністю архівних установ і служб діловодства, забезпечення додержання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.

Станом на 01.12.2017 року на обліку в архівному відділі перебуває 133 фонди (у тому числі 35 фондів періоду незалежності), що вміщує 1858 одиниць зберігання. Усі документи – післявоєнного періоду (переважно з 1976 року по 2016 рік). Інші документи за період з 1943 року по 1975 рік передані на зберігання до Ніжинського філіалу Держархіву. Список фондів.

Новини

Листопад 2017 року -

в архівному відділі райдержадміністрації діє виставка «Голодомор 1932-1933 рр. на Чернігівщині: влада та народ»

Звернення

Постійно забезпечується реалізація конституційних прав громадян на письмові звернення та особистий прийом. Станом на 1 грудня 2017 року виконано 257 запитів.

Тематика соціально-правових запитів, що виконуються архівним відділом – про приватизацію та виділення земельних ділянок, надання дозволів на розробку проектів землеустрою, квартирний облік, перейменування вулиць, реорганізацію колективних господарств, підтвердження трудового стажу, членство в колгоспах, історії створення установ, про порядок ліквідації підприємств та установ району тощо.

Надання документаційної інформації за запитами органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб здійснюється шляхом складання і надсилання інформаційного документа будь-якого виду, за запитами фізичних осіб – видавання або надсилання архівної довідки, архівних копій та архівних витягів.

Відповідно до ст.20 Закону України «Про звернення громадян» письмові звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня їх реєстрації.

Запити народних депутатів України та депутатів місцевих рад, органів державної влади, правоохоронних, судових органів та прокуратури розглядаються в терміни, встановлені чинним законодавством.

Якщо в місячний термін вирішити питання неможливо, то начальник архівного відділу термін його вирішення може продовжити до 45 календарних днів з обов’язковим повідомленням заявника.

Доступ до публічної інформації

Кожному громадянину України забезпечується вільний доступ до інформації, яка стосується його особисто, крім випадків, передбачених законами України (абзац 3 ст.9).

Назад