31 травня 2018
Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції | Гомон Ірина Анатоліївна | (04632) 2-51-21 | [email protected] |
---|---|---|---|
Працівники районної державної адміністрації можуть повідомити про можливі факти вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», вчинених іншою особою, способом захищеного та анонімного повідомлення інформації.
Викривачі, їх близьки перебувають під захистом держави!
Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або повʼязаного з корупцією правопорушення, інших порушень цього Закону, які можуть бути перевірені.
Інформація у повідомленні має містити одну або декілька з таких ознак:
УВАГА! Повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:
Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через офіційний веб-сайт, загальну та захищену електронну пошту райдержадміністрації, направляються з підписом у сканованому вигляді.
Вимоги до анонімних повідомлень про можливі факти вчинення корупційного чи пов’язаного з корупцією правопорушення та порядок їх розгляду визначаються Розділом VIII Закону України «Про запобігання корупції».
Бобровицька районна державна адміністрація у межах наданих повноважень співпрацює з особами, які достовірно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».
Повідомлення про корупцію можна подати через внутрішні, зовнішні, регулярні канали, а саме, за допомогою телефону, офіційний веб-сайт, захищені спеціальну та загальну електронну пошту Бобровицької районної державної адміністрації, іншими засобами поштового зв’язку, особисто, усно, письмово.
Закон України-198_Щодо викривачів