back

Робоча нарада щодо призначення житлової субсидії на наступний опалювальний період

31 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко за ініціативи голови громадської організації «Народний контроль та правозахист» Євгенія Гробового провела робочу нараду щодо призначення житлової субсидії на наступний опалювальний період домогосподарствам, які мають суму простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, монетизацію зекономленої субсидії. У нараді взяли участь начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ганна Томко, заступник начальника управління Лариса Рассахацька, заступник начальника відділу «Бобровицьке бюро правової допомоги» Інна Овдій.

За повідомленням Ганни Томко, житлова субсидія на наступний період не буде призначатися за наявності в споживача двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 в разі отримання інформації про прострочену більш як два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний термін не призначається, про що управління соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує споживача. При цьому, якщо протягом двох місяців з дати інформування громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або уклав договір про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, у якому документально підтверджено сплату заборгованості або укладення договору.

Особам, які вперше звертаються за субсидією і через певні обставини мають борги за житлово-комунальні-послуги, надається право на субсидію, і їм така субсидія буде призначена.

Лариса Рассахацька зазначила, що, за даними управління соціального захисту населення, 29 домогосподарствам району було припинено призначення житлової субсидії відповідно до наданих списків ТОВ «Чернігівгаззбут», як таким, що мають заборгованість з оплати за газ більше, ніж за два місяці. 4109 домогосподарств мають право на виплату коштів за зекономлену житлову субсидію. Станом на 25.07.2017 до управління соціального захисту із заявою щодо даної виплати звернулося 2546 осіб.

Підсумки наради підвела Любов Любенко, яка доручила керівництву управління соціального захисту населення районної державної адміністрації тримати на контролі роботу щодо призначення житлової субсидії на наступний опалювальний період та монетизацію зекономленої субсидії за попередній.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації