back

Нік Вуйчич знову у Києві

18 серпня 2017

Легендарний Нік Вуйчич знову їде у м. Київ з новим посланням для кожного з нас! Цього року виступ Ніка відбудеться 17 вересня, в самому серці Києва - на вулиці Хрещатик (біля ЦУМу (вул. Хрещатик, 38)), початок о 19:30 годині.

Подробиці за цим посиланням: https://www.facebook.com/NickVujicicUkraine/ Організатори вже зараз розпочали підготовку до цього заходу. Однією з найважливіших завдань– безпечне, комфортне та зручне розташування людей, які мають інвалідність. Для цієї категорії людей передбачена спеціально огороджена зона – безпосередньо перед сценою та біля КМДА (Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36)).

Вхід до зони для людей з інвалідністю та супроводжуючих їх осіб – безкоштовний, але буде здійснюватись по спеціальним бейджам, які будуть видаватись на вході до зони. Для того, щоб отримати бейдж, необхідна обов’язкова попередня реєстрація! Для цього Вам необхідно внести до реєстраційної форми дані про себе, супроводжуючої Вас особи (якщо вона необхідна) або групи людей з інвалідністю, яку Ви запросили та надіслати форму на e-mail: [email protected].

Якщо у Вас виникли запитання, або Ви потребуєте допомоги при заповненні реєстраційної форми, звертайтесь за телефонами: 097-675-18-04; 063-725-01-56.