back

Монетизація за зекономлену житлову субсидію

11 червня 2018

Так як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлені домогосподарствами 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу. Субсидіантам, які економно використовували ресурси, треба так само – до 1 вересня - подати заяву в управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність,

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

Зміни норм

З метою стимулювання енергозбереження також з 1 травня 2018 року соціальна норма на газове опалення буде становитиме 4,5 куб.м на 1 кв. м площі, електроопалення – 30 кВт.год на 1 кв.м площі.

Соціальна норма для непрацюючих непрацездатних

В окремих випадках за рішеннями комісій, утвореної при райдержадміністрації житлові субсидії непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі, можуть призначатися на норму, яка перевищує встановлену законодавством соціальну норму житла, і не може перевищувати більш як на 30 відсотків соціальну норму житла, розраховану для домогосподарства.

Для цього такі особи повинні звернутися з заявою до управління .

Управління соціального захисту населення
районної державної адміністрації