23 січня 2020

 

Вітаємо Вас на консультативній веб-сторінці Бобровицької районної державної адміністрації.

 

Бобровицька районна державна адміністрація є координаційним та методичним центром щодо організації роботи з письмовими та усними зверненнями громадян, яка забезпечує необхідні умови для здійснення громадянами гарантованих Конституцією України та Законами України прав особисто звертатись до органів виконавчої влади з питань реалізації соціально-економічних, політичних та особистих прав і свобод.

 

Дана веб-сторінка створена на виконання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та допоможе Вам знайти необхідну інформацію про вимоги законодавства щодо правильного оформлення звернень та організації роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністрації, порядку проведення особистих прийомів громадян посадовими особами адміністрації, аналітичну інформацію про підсумки роботи зі зверненнями громадян за звітній період.

 

З метою оперативного розгляду Ваших звернень, зокрема питань, вирішення яких належить до компетенції місцевих органів влади, на веб-сторінці розміщені графіки особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації. У разі, якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь, інформацію або порушуєте питання особистого характеру, що потребує розгляду, Ваше звернення повинно бути оформлене у порядку, визначеному статтею 5 Закону України “Про звернення громадян”. Враховуючи наведене, радимо викласти звернення у письмовій формі та надіслати його поштою за адресою Чернігівська обл., м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46 або надіслати з використанням Інтернету, засобів електронного зв’язку (електронне звернення) на електронну пошту: [email protected], також звернутися усно відповідно до графіку прийому громадян з особистих питань до Бобровицько районної  державної адміністрації.

Телефони для довідок – (04632)2-51-21, (04632)2-53-92.

 

З повагою, Бобровицька районна державна адміністрація