05 листопада 2019

Щодо волонтерської діяльності

З метою підтримки та розвитку волонтерського руху, Бобровицький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) залучає до своєї діяльності волонтерів, яких налічується в районі 298 осіб.

Спектр благодійної діяльності волонтерів дуже широкий. Основні напрямки роботи волонтерів – це допомога в ремонті будинків, парканів, доставка палива та його занесення до приміщень, занесення води, прибирання подвір’я, обробіток присадибних ділянок, оплата платежів, вирішення різних питань в державних та інших установах, надання медичної допомоги вдома, допомога в оформленні документів.

Особлива увага волонтерів приділяється особам з інвалідністю, особам переміщеним з тимчасово окупованих територій та сім’ям військовослужбовців, мобілізованих в зону ООС. У 2019 році волонтери надали допомогу 396 особам з вище вказаних груп.

Для вирішення проблемних питань осіб з інвалідністю залучається місцева спільнота, заклади охорони здоров’я та небайдужі громадяни. Питання, які виникають, вирішуються своєчасно.

Тож, просимо всіх небайдужих громадян долучитися до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю та, по можливості, надати їм допомогу продуктовими наборами, засобами гігієни, тощо.