back

Можливість навчання осіб з інвалідністю

03 червня 2020

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж є одним із небагатьох освітянських закладів, де здобувають освіту найнезахищеніші члени суспільства-особи з інвалідністю, також закладом проводиться профорієнтаційна робота для відповідного навчання дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, переселенців зі сходу.

Для вирішення основних завдань підготовки конкурентоспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну базу: сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філією у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста.

Оздоровчо-реабілітаційна база включає плавальний басейн, зал для ігрових видів спорту, зал лікувальної фізкультури, оснащений спеціалізованими тренажерами, медичний пункт, у структурі якого фізіотерапевтичний, стоматологічний, маніпуляційний, лікарський кабінети.

До послуг студентів сучасний комфортабельний гуртожиток з блоками обслуговування студентів на кожному поверсі, перехідна галерея між навчальним корпусом та гуртожитком. Заклад здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним степенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Фінанси, банківська справа і страхування», «Соціальна робота», «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти 9кл., повної загальної середньої освіти11 кл, диплому кваліфікованого робітника. Навчання здійснюється за денною, заочною та дистанційною формами здобуття освіти на державній та контрактній основі. Зараховані на навчання до коледжу студенти з інвалідністю забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, цілодобова медична допомога). Студентам коледжу виплачується пенсія в повному обсязі. В коледжі встановлено підйомник, створено безбар’єрне середовище.

Управління соціального захисту населення

районної державної адміністрації