back

Голодомор –  геноцид Українського народу 1932-1933 років

27 листопада 2020

У тридцять третьому
і я на світ з'явився 
в козацькому,
вербовому краю,
коли в селі
голодомор чинився
і нищили всю
націю мою...

 

Дорогі земляки! В останню суботу листопада українці вшановують пам'ять жертв голодомору –  геноциду Українського народу 1932-1933 років.

 

Голодомор – сумна і страшна сторінка української історії. Спільний біль, спільна пам’ять – ці слова стосуються не тільки минулого, але й мають сенс у сьогоденні. Наш обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про невинно замордованих, зробити все можливе, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору-геноциду.

 

Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповнений скорботи та молитви за їх упокоєння!

 

Прошу всіх жителів району приєднатися до всеукраїнської акції "Запали Свічку пам'яті"  та 28 листопада о 16 годині у вікнах своїх осель засвітити свічки пам’яті за жертвами українського народу.. Цей святий вогник, як знак нашої скорботи, який зігріє душі загиблих. Це світло очищення задля нашого майбутнього. Прийміть до себе в душу краплю світла, тепла, добра, любові, адже тільки любов’ю до ближнього свого ми подолаємо зло.

 

Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей – наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

 

З повагою

Голова                                                      Олексій РОСКОЛІЙ