back

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

04 грудня 2020

Прийміть вітання з Днем Збройних Сил України!

 

День Збройних сил України – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності нашої держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких рідна країна досі лишається суверенною незалежною.

 

У нинішній скрутний для України час роль української армії зросла, як ніколи.  З впевненістю можна сказати, що Збройні сили України стають однією з найсучасніших і боєздатних армій світу, армією нового покоління українців.

 

Я звертаюсь до солдатів і офіцерів, які щодня  вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні ваше свято, бо українське військо сильне Вами.

 

Величезна подяка волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які  матеріально та морально підтримують Збройні Сили України.

 

Зичу козацької мужності, дідівської мудрості, батьківської гідності, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення усіх ваших мрій і побажань. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди будуть з вами.

 

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою

Голова                                                                                  Олексій РОСКОЛІЙ