back

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Бобровиччини!

07 грудня 2020

Від щирого серця вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

 

Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, чудових організаторів, які в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

 

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й долучатися до  побудови Української держави європейського зразка.

 

Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.

 

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становленні та розвитку, а їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

 

Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо громад, для розвитку нашого району та задля зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі.

 

Бажаю щоб усі життєві негаразди обходили стороною, щира людська вдячність та повага були нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівали серця серед щоденних турбот.

 

З повгою

Голова                                                                  Олексій РОСКОЛІЙ