back

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2020

Вже 34 роки ми несемо у серцях і душах біль, завданий нищівною катастрофою на Чорнобильській АЕС – найбільшою та найжахливішою за всю історію людства техногенною аварією.

 

Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, навічно відбилася на людських долях. Пам'ять про Чорнобиль закликає весь наш народ до об'єднання зусиль навколо вирішення завдань відродження рідної землі та зцілення душ, уражених Чорнобилем.

 

Ми пам’ятаємо героїзм пожежників, військовослужбовців, будівельників, медиків, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

 

Серед ліквідаторів наслідків катастрофи були і мешканці нашого району. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захищали весь світ від радіаційного лиха. Їхній подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам’яті українського народу.

 

Вшановуємо пам’ять героїв, які пішли з життя, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха.

 

Щира дяка живим ліквідаторам, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки. Злагоди, здоров'я і благополуччя, багато щасливих днів вам та вашим родинам!  Нехай ніколи не повториться шлях Чорнобильської катастрофи, а пам'ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку!

 

З повагою 

Голова                                                                Олексій РОСКОЛІЙ