back

Проведено заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2020

Проходять роки після аварії на Чорнобильській АЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису. Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам’яті, ще довго будемо відчувати на собі її наслідки.

 

У ці дні ми привертаємо увагу як української, так і світової громадськості до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації.

 

14 грудня проведено заходи, приурочені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 

До присутніх на зібранні звернулись голова районної державної адміністрації Олексій РОСКОЛІЙ, секретар міської ради Василь КУЧЕРИНА та голова районної громадської організації Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля Петро Омеляшко.

 

За мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, активну громадянську позицію ліквідаторам наслідків аварії вручено відомчі відзнаки. Почесною грамотою обласної ради нагороджено Володимира Литовка, Почесною грамотою міської ради –  Івана Ганжу, Олексія Гідемчука, Григорія Кравченка,  Почесною грамото районної державної адміністрації – Віктора Чистякова.

 

Учасники заходу вшанували загиблих на ЧАЕС хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку чорнобильцям Бобровиччини.

 

У всіх храмах Бобровиччини проведено поминальні панахиди за померлими ліквідаторами на Чорнобильській АЕС.

 
 

Відділ з питань діловодства, контролю та

організаційно-інформаційної діяльності

апарату районної державної адміністрації