back

Програма Президента «Велике будівництво» в частині 5 шкіл/ 5 садочків/ 5 спортивних об’єктів в області виконана на 100%

30 грудня 2020

На реалізацію цих проєктів залучено 86,9 мільйона гривень, з яких 59,7 мільйона – кошти державного бюджету, а 27,2 мільйона – з місцевого бюджету.

 

Відкрито Носівську школу № 5 та ІІ корпус гімназії у м. Прилуки, проведено реконструкцію загальноосвітньої школи I-III ступеня у с. Журавка Варвинського району, Корюківської загальноосвітньої школи I - III ступеня № 1 та капітальний ремонт Городнянської школи №2.

 

Реконструйовано п’ять дошкільних навчальних закладів у м. Ніжині, м. Бобровиці, смт Сосниці, с. Черешеньках Коропського району та с. Ніжинське Ніжинського району.

 

Відкрито капітально відремонтований спортивний комплекс спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність».

 

Збудовано футбольний стадіон у м. Корюківці, реконструйовано центральний стадіон у смт Сосниці та зал для фізкультурно-оздоровчих занять у Семенівці, капітально відремонтовано стадіон у м. Острі.

 

Як нагадують у Міністерстві розвитку громад та територій України, «Велике будівництво» — це масштабний інфраструктурний проект, завдяки якому у короткі терміни по всій країні збудовані та реконструйовані сотні соціальних об’єктів та доріг. Він ініційований Президентом та реалізується Мінрегіоном у співпраці з місцевою владою. В цьому році було підготовлено до реконструкції близько 600 об’єктів – шкіл, садочків, спортивних об’єктів, приймальних відділень.

— Особисто для мене має величезне значення, що план «Великого будівництва» на цей рік навіть перевиконано. 114 шкіл, 100 дитсадків та 101 спортивний об’єкт вже готові приймати відвідувачів. І це лише початок, – наголосив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації