back

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БОБРОВИЧЧИНИ ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

31 грудня 2020

Від щирого серця радий вітати вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші душі – Новим 2021-м роком та Різдвом Христовим!

 

Відходить в історію ще один рік. Традиційно у ці дні будуємо нові плани, маємо нові мрії та задуми. Дуже хочеться, щоб майбутній рік був багатий на добро, затишок, тепло i щасливi усмішки. Та найбiльше хочеться, щоб мирне життя та спокій повернулися в рiдну Україну, а негаразди залишили наші домівки.

 

Переконаний, не зважаючи на труднощі й проблеми, незмінними залишаться у нашому житті такі цінності, як людська гідність, патріотизм, честь, любов, дружба, співчуття і віра у щасливе майбутнє. Новий рік – це час нових сподівань, здійснення заповітних бажань, символ оновлення і змін.

 

 Зустрічаючи Новий рік та Різдво Хрестове, вірю, що зійде на нашу землю Боже благословення, ясним променем увійде в оселі, порадує і звеселить родини, вселить віру і надію.  

 

Від душі зичу вам миру, щасливої долі, міцного здоров’я, добра й благополуччя. Нехай ваша праця буде корисною та потрібною людям, а перемоги – вагомими та переконливими. Нехай кожен день нового року наповниться цікавими справами, теплом і спокоєм світяться вікна ваших осель.

 

Щасти вам у всіх добрих починаннях в ім’я добробуту та процвітання рідного краю, рідної України!

 

З повагою

Голова                                                                     Олексій РОСКОЛІЙ