back

Про надання пільг та житлових субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу

24 січня 2013

На виконання статті 102 Бюджетного кодексу України, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.01.2013 року № 6 «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг і житлових субсидій» згідно з яким у 2013 році:

1. Вартість твердого палива та скрапленого балонного газу для надання пільг та житлових субсидій становить 995,60 грн за одну тону твердого палива та 127,73 грн за один балон скрапленого газу для побутових потреб.

2. Норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для побутових потреб на домогосподарство в рік становить:

тверде паливо:

- пільги окремим категоріям громадян, які мають на них право згідно з чинним законодавством - 1 тонна

- субсидії- 2 тонни

скраплений газ , який використовується для побутових потреб:

- пільги - 1 тонна

- субсидії на сім’ю складом:

• 1-2 особи - 2 балони

• 3-4 особи- 3 балони

• 5 і більше - 4 балони

Згідно існуючого Порядку виплати коштів для надання населенню субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу, проводиться виплата коштів для надання населенню субсидії у готівковій формі.

За призначенням субсидії громадяни звертаються до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації. Призначення та виплата субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу проводиться один раз на рік.

Згідно з Порядком виплати коштів для надання пільг готівкою для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу проводиться і виплата коштів для надання населенню зазначених пільг готівкою.

За призначенням відповідних пільг, громадяни звертаються до управління соціального захисту населення, або до сільської ради за зареєстрованим місцем проживання.

За більш детальною інформацією можна звертатися до управління соціального захисту населення, або на « гарячу лінію» управління за телефоном 2-53-40.

Заступник начальника управління
соціального захисту населення
Бобровицької райдержадміністрації Л.М. Рассахацька