05 квітня 2012

Оголошення про порядок подання заяв для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Бобровицькій районній державній адміністрації

23 вересня відбулось перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Головою ініціативної групи рейтинговим голосуванням обрана Тетяна Ляшенко.

Завдання ініціативної групи:

1. Визначити орієнтовну дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів.

2. Визначити порядок подання заяв ІГС для участі в установчих зборах, підготувати оголошення про початок прийому заяв та зразків необхідних документів.

3. Обрати відповідальну особу, організувати збір заяв від ІГС на участь в установчих зборах, перевірку документів ІГС.

4. Затвердити порядок подання заяв для участі в установчих зборах та текст оголошення про початок прийому документів від ІГС, зразки документів.

Визначено дату проведення установчих зборів – 22 листопада 2019 року.

Прийом документів від ІГС розпочнеться з 24 вересня 2019 року.2017 рік

31 травня проведено засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. У заході взяли участь заступник голови районної ради Андрій Ткаченко, заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Лариса Рассахацька, старший лейтенант Бобровицького відділення поліції Ніжинського відділу поліції головного управління Національної поліції України в Чернігівській області Богдан Кочубей, 6 представників інститутів громадянського суспільства.

У ході засідання розглянуто питання про виконання правил дорожнього руху на території району, про монетизацію частини зекономлених субсидій на житлово-комунальні послуги.

Наступне засідання Громадської ради заплановано на 6 вересня п.р., на якому розглянути питання: про стан криміногенної ситуації на території району, в т.ч. стан у лісовому господарстві, про тарифи на житлово-комунальні послуги, проблеми та перспективи.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації


23 травня проведено засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко, заступник голови районної ради Андрій Ткаченко, 7 представників інститутів громадянського суспільства.

У ході засідання затверджено орієнтовний план роботи Громадської ради на поточний рік, визначено та обговорено питання наступного, яке відбудеться 31 травня п.р.: про виконання правил дорожнього руху на території району, про монетизацію частини зекономлених субсидій на житлово-комунальні послуги.Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації


24 лютого проведено установчі збори інститутів громадянського суспільства для обрання складу Громадської ради при Бобровицькій районній державній адміністрації. Головою установчих зборів було обрано Геннадія Іванюка, голову ГО "Громадська люстраційна комісія Бобровицького району Чернігвської області". У ході засідання заслухано інформацію про роботу попереднього складу Громадської ради.

Під час зборів було прийнято рішення про зарахування до складу в члени Громадської ради всіх 10 делегатів від інститутів громадянського суспільства, які подали відповідні документи.

За пропозицією членів Громадської ради, шляхом голосування вирішено провести цього ж дня перше засідання Ради, у якому взяла участь заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко. Під час засідання розглянуто питання про затвердження Положення, орієнтовного списку комітетів Громадської ради, проведено вибори голови, секретаря, а також визначено дату другого засідання.

У ході засідання обрано керівні органи Ради: голова – Геннадій Іванюк, заступник – Ігор Проха, секретар – Антоніна Подик, затверджено Положення та Регламент. Членам Ради запропоновано внести пропозиції до річного та квартального планів роботи.

Наступне засідання заплановано на 30 березня п.р.Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації


Список кандидатів до складу громадської ради

Представник ВГО "АНТИКРИМІНАЛЬНИЙ ВИБІР" - Закревський Олександр Броніславович

Представник ВГО "СИЛА І ЧЕСТЬ" - Марченко Володимир Іванович

Представник ГО "Громадська люстраційна комісія Бобровицького району Чернігвської області" - Іванюк Генадій Іванович

Представник МГО ВМГО "Батьківщина молода" - Дєдок Павло Михайлович

Представник районного осередку ГО "ФРОНТ ЗМІН" - Подик Антоніна Володимирівнаf

Представник районної організації Добровільного пожежного товариства України - Проха Ігор Олексійович

Представник профспілки медпрацівників КЛПЗ "Бобровицька ЦРЛ" - Назаренко Петро Дмитрович

Представник спілки підприємців Бобровицького району - Ровний Сергій Трифонович

Представник районної організації працівників агропромислового комплексу - Дудка Валентина Іванівна

Представник районної організації Профспілки Працівників освіти і науки України - Івашко Тамара Миколаївна

6 жовтня проведено засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Кучерина, заступник голови районної ради Андрій Ткаченко, заступник міського голови Сергій Циба, 12 представників інститутів громадянського суспільства.

Розглянуто питання: про стан медичного обслуговування жителів району, про проведення соціальної акції «Місто, де зручно всім», про стан забезпечення соціальних установ необхідним інвентарем, про дотримання автоперевізниками норм перевезення пільгових категорій громадян та дотримання графіків руху по місту та району.

Наступне засідання Громадської ради заплановано на 22 листопада п.р., на якому розглянути питання: про хід виконання Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" № 157-VIII від 5 лютого 2015 року, про стан освіти в районі, про виділення земельних ділянок та матеріальної допомоги учасникам АТО.Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Список представників інститутів громадянського суспільства, які подали заяви до Громадської ради при РДА

Повідомлення

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

громадської ради при районній державній адміністрації

Установчі збори з формування складу громадської ради при Бобровицькій районній державній адміністрації відбудуться 16 лютого 2015 року в малому залі засідань райдержадміністрації. Початок зборів о 14 годині.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету України від 3 листопада 2010 року №996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів із громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських організацій, професійних та творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, благодійних та релігійних організацій, інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства) не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство у громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівника органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

• рішення керівника інституту громадського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);

• біографічна довідка делегованого представника інституту громадського суспільства;

• копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

• інформація про результати діяльності інституту громадського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються ініціативною групою до 5 лютого 2015 року включно (крім вихідних та святкових днів за адресою м.Бобровиця, вул. Незалежності,46, райдержадміністрація, відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА , з 8 до 17 год.).

Телефони для довідок: 2-51-21, 2-51-26.

Звіт голови Громадської ради при райдержадміністрації за підсумками 2014 року.doc

Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

24 червня відбулося засідання Громадської ради при адміністрації. Розглянуто питання: 1.Бізнес і влада: проблеми і непорозуміння у взаємовідносинах, шляхи їх подолання, соціальна відповідальність бізнесу, встановлення партнерських стосунків, тощо; 2. Допомога бізнесу та громадськості військовим з Чернігівщини, які перебувають в зоні антитерористичної операції та переселенцям, які можуть прибути до Бобровицького району з епіцентру бойових дій; 3. Несанкціонована торгівля на території Бобровицького ринку.

У роботі ради взяли участь голова районної державної адміністрації М. Супрун, сім членів Громадської ради, представник Козелецької міжрайонної державної податкової інспекції Вікторія Кузьмич, директор ПСК «Бобровицький ринок» Чернігівської ОФС Ольга Кравченко, представники політичних партій та громадських організацій району, приватні підприємці.

У ході зустрічі голова райдержадміністрації М.Супрун окреслив основні напрямки роботи, підбив підсумок зробленого за місяць перебування його на посаді. Особлива увага звернута на вирішення питання добудови та введення в експлуатацію дитячого садочка в с. Стара Басань, добудови Рудьківської ЗОШ І-ІІІ ст., початку будівництва залу урочистих подій у м. Бобровиця, ремонту автомобільних доріг у районі.

За результатами обговорення порушених питань прийнято рішення Громадської ради.

Звіт про результати роботи Громадської ради в 2013 році

24 січня проведено засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

У роботі Ради взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ляховенко, заступник міського голови Лариса Петько, керівник КП «Міськдобробут» Юрій Зазимко, економіст КП « Міськдобробут» Марія Сенченко.

Під час засідання обговорено проект рішення виконкому Бобровицької міської ради «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги «Міськдобробут», звіт про роботу Громадської ради за підсумками 2013 року, затверджено план роботи Громадської ради при районній державної адміністрації на 2014 рік.

За результатами обговорення зазначених проблем прийнято рішення Громадської ради звернутися до виконавчого комітету Бобровицької міської ради з пропозиціями та зауваженнями щодо проекту «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги «Міськдобробут».

=================================================


1 лютого в залі засідань проведено установчі збори інститутів громадянського суспільства для обрання складу громадської ради при Бобровицькій районній державній адміністрації. Під час зборів було прийняте рішення про зарахування до складу громадської ради всіх 13 делегатів від інститутів громадянського суспільства, які подали відповідні документи.

Склад новоствореної громадської ради при Бобровицькій районній державній адміністрації:

№ з/п Назва ІГС Уповноважений представник ІГС

1.

Гробовой Євгеній Юрійович

«Чернігівський громадський комітет захисту прав людини»

2.

Дудка Валентина Іванівна

Бобровицька районна організація профспілки працівників АПК

3.

Ровний Сергій Трифонович

Спілка підприємців Бобровицького району

4.

Назаренко Петро Дмитрович

Профспілка медпрацівників КЛПЗ «Бобровицька ЦРЛ»

5.

Івашко Тамара Миколаївна

Бобровицька районна організація профспілки працівників освіти і науки України

6.

Ковшун Олександр Степанович

Районна організація «Браницька козача Січ Війська Запорозького»

7.

Онищенко Юрій Володимирович

Бобровицька районна організація Добровільного пожежного товариства України

8.

Плотник Павло Анатолійович

Районна організація « Бобровицька козача Січ Війська Запорозького»

9.

Ярош Юрій Миколайович

Релігійна громада Свято-Михайлівської парафії Ніжинської єпархії УПЦ

10.

Зазимко Світлана Анатоліївна

Бобровицька районна молодіжна громадська організація «Альтернативний крок»

11.

Ніколаєнко Світлана Костянтинівна

Бобровицька первинна спілка редакції газети « Наше життя»

12.

Харлан Людмила Миколаївна

Бобровицька районна організація профспілки працівників працівників держустанов

13.

Пінчук Людмила Миколаївна

Бобровицька районна організація спілки жінок України

Повідомлення

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

громадської ради при районній державній адміністрації

Установчі збори з формування складу громадської ради при Бобровицькій районній державній адміністрації відбудуться 1 лютого 2013 року в малому залі засідань райдержадміністрації. Початок зборів о 14 годині.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету України від 3 листопада 2010 року №996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів із громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських організацій, професійних та творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, благодійних та релігійних організацій, інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства) не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство у громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівника органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

• рішення керівника інституту громадського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);

• біографічна довідка делегованого представника інституту громадського суспільства;

• копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

• інформація про результати діяльності інституту громадського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються ініціативною групою до 21 січня 2013 року включно (крім вихідних та святкових днів за адресою м.Бобровиця, вул. Незалежності,46, райдержадміністрація, відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ, з 9 до 17 год.).

Телефони для довідок: 2-51-21, 2-51-26.

=================================================

15 лютого відбулося засідання нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації, до якої увійшли 13 представників інститутів громадянського суспільства. У засіданні взяв участь заступник голови В. Ляховенко. На засіданні схвалено Положення і Регламент роботи Ради, затверджено план роботи, створено 3 постійні комісії.

Головою Громадської ради обрано уповноваженого представника Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Євгенія Гробового, заступниками голови – уповноваженого представника районної організації спілки жінок України Людмилу Пінчук та уповноваженого представника районної молодіжної громадської організації «Альтернативний крок» Світлану Зазимко, секретарем – уповноваженого представника громадської організації «Браницька Січ Війська Запорозького» Олександра Ковшуна.

Громадська рада при районній державної адміністрації цілком сформована і готова розпочати свою роботу.


27 лютого відбулося позачергове засідання громадської ради при райдержадміністрації з обговорення питання встановлення тарифу на проїзд на внутрішньо-міських автобусних маршрутах загального користування. У роботі ради взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Ткаченко, заступник міського голови Сергій Циба, голова асоціації приватних перевізників Сергій Баранчук, приватні перевізники.

За результатами обговорення зазначеної проблеми прийнято рішення Громадської ради затвердити розмір тарифу на проїзд у внутрішньоміських автобусах з 1 березня п.р. 2 грн.50 коп. та направлено лист до виконавчого комітету Бобровицької міської ради з рекомендацією включити до пільгової категорії громадян, які підлягають безоплатному перевезенню, ветеранів війни та учасників бойових дій.


12 квітня за ініціативи громадської ради при райдержадміністрації проведено засідання «круглого» столу «Соціальний захист громадян, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС».

У роботі взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ляховенко, голова громадської ради Євгеній Гробовой, голова районної організації громадської організації Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля Петро Омеляшко, представники інститутів громадянського суспільства.

Учасники заходу обговорили актуальні питання, що стосувалися соціального захисту чорнобильців, дотримання чинного законодавства з пенсійного забезпечення постраждалих та ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Голова громадської ради Євгеній Гробовой ознайомив присутніх зі зверненнями громадян, які надійшли на адресу Ради впродовж І кварталу п.р. Питання порушені у зверненнях, в основному стосувалися ремонту доріг, законності відкриття магазину АТБ в м. Бобровиця, надання матеріальної допомоги дитині-інваліду, земельних відносин тощо.


21 травня проведено засідання Громадської ради при райдержадміністрації. Розглянуто питання: про створення ритуальної служби в районі, запобігання злочинності та самогубств серед неповнолітніх, графік роботи магазину «Авоська» у м. Бобровиця.

У роботі Ради взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Захарченко, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ляховенко, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Роговий, начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Валентин Кравченко, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірина Шаманська, методист районного методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Орел, священик Свято-Михайлівської парафії УПЦ м. Бобровиця отець Миколай, старший оперуповноважений КМСД РВ УМВС України в Чернігівській області Сергій Бондар.

За результатами обговорення зазначених проблем прийнято рішення Громадської ради звернутися до виконавчого комітету Бобровицької міської ради щодо роботи магазину «Авоська» до 24.00, проводити з відповідними службами району рейди, надано пропозиції до положення про ритуальну службу.


31 липня проведено засідання комісії з питань захисту прав та свобод громадян, прозорості діяльності органів влади взаємодії з правоохоронними органами Громадської ради при районній державній адміністрації.Розглянуто питання про криміногенну ситуацію в районі, порушення правил торгівлі алкогольними напоями неповнолітнім, відновлення районного штабу ДНД, несанкціонованої торгівлі в районі ринку. Участь у засіданні взяв старший оперуповноважений Ніжинського міського відділення в Чернігівській області, майор Олег Барінов.

За результатами обговорених проблем прийнято рішення активізувати участь громадськості з метою сприяння в боротьбі з злочинністю та ліквідації торгівлі алкогольними напоями не повнолітнім, сприяти відновленні районного штабу ДНД та проведенні установчих зборів, наданні з пропозицій до РВУ МВС України в Чернігівської області щодо активізації роботи по несанкціонованій торгівлі в районі ринку.


18 жовтня проведено засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. Розглянуто питання: про встановлення інформаційних стендів у м. Бобровиця, несанкціонованої торгівлі на приринковій території. Cформовано пропозиції до районного плану заходів з відзначення 80-ї річниці Голодомору, щодо встановлення урн для сміття на території парку колишнього цукрозаводу в м. Бобровиця, затверджено порядок денний наступного засідання.

За результатами обговорення зазначених проблем прийнято рішення Громадської ради при райдержадміністрації звернутися до виконавчого комітету Бобровицької міської ради щодо будівництва вбиральні в центральній частині міста, надання організаційної підтримки та встановлення урн для сміття на території парку, звернутися до виконкому Щаснівської сільської ради щодо реконструкції пам’ятника невідомому солдату.


16 травня відбулося засідання Громадської ради при адміністрації. Розглянуто питання про рівень злочинності та шляхи подолання корупції, про організацію проведення позачергових виборів Президента України.

У роботі ради взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Володимир Ляховенко, вісім членів Громадської ради, заступник голови районної державної адміністрації Олена Правілова, начальник сектора кадрового забезпечення РВ УМВС України в Чернігівській області Сергій Єременок, заступник міського голови Лариса Петько, представники політичних партій та громадських організацій району. Учасники зібрання обговорили ряд важливих питань економічного, соціального та культурного розвитку району. За результатами обговорення порушених питань прийнято рішення Громадської ради.

Повідомлення
ініціативної групи з підготовки установчих зборів
громадської ради при районній державній адміністрації


Установчі збори з формування складу громадської ради при Бобровицькій районній державній адміністрації відбудуться 2 лютого 2011 року в малому залі засідань райдержадміністрації. Початок зборів об 11 годині.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету України від 3 листопада 2010 року №996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів із громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських організацій, професійних та творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, благодійних та релігійних організацій, інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство у громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівника органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення керівника інституту громадського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);

біографічна довідка делегованого представника інституту громадського суспільства;

копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

інформація про результати діяльності інституту громадського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються ініціативною групою до 21 січня 2011 року включно (крім вихідних та святкових днів за адресою м.Бобровиця, вул. Незалежності,46, райдержадміністрація, відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ, з 9 до 17 год.).

Телефони для довідок: 2-51-21, 2-51-26.

=================================================Повідомлення


Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів із громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Районна державна адміністрація повідомляє про створення громадської ради при районній державній адміністрації.

Запрошуємо інститути громадянського суспільства (громадські організації, професійні та творчі спілки, організації роботодавців, благодійні та релігійні організації, інші не підприємницькі товариства і установи) увійти до складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадянської ради та взяти участь у проведенні цих установчих зборів громадської ради.

Довідки за телефонами: 2-51-21, 2-51-26.

=================================================Сформовано Громадську раду при Бобровицькій райдержадміністрації


2 лютого 2011 року відбулися установчі збори інститутів громадянського суспільства для обрання складу Громадської ради при Бобровицькій райдержадміністрації, у яких взяв участь заступник голови райдержадміністрації В.В.Ляховенко.

До складу новообраної Громадської ради, яка обирається на 2 роки і працюватиме у 2011 - 2012 роках, увійшло 11 представників інститутів громадянського суспільства району.