11 квітня 2013

Грантовий Дайджест на вересень

 

Грантовий Дайджест на червень

 

Грантовий Дайджест на квітень

 

Грантовий Дайджест на листопад
 

Грантовий Дайджест на вересень
 

Грантовий Дайджест на серпень
 

Грантовий Дайджест на липень «Будь у курсі подій – дій»
 

Про грантовий дайджест «Будь у курсі подій – дій»

Департамент економічного розвитку інформує про ІІІ етап конкурсу на розробку в 2019 р. Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP) серед малих та середніх громад України, який оголошено Громадською організацією Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки».

У конкурсі можуть взяти участь органи місцевого самоврядування: міські та селищні ради, об’єднані територіальні громади України, які приєдналися, або мають бажання приєднатися до Європейської ініціативи – (Covenant of Mayors) – «Угода Мерів», ініційованої Європейською Комісією від 15.01.2009 року, з метою забезпечення реалізації політики сталого енергетичного розвитку та зменшення викидів парникових газів на території громади не менше, ніж на 30% до 2030 року.

Вимоги до учасників конкурсу:

- місто, селище, ОТГ з фактичною кількістю населення не більше 100 тис. жителів (за результатом останнього перепису населення), яке приєдналося або планує приєднатися до Меморандуму про співпрацю в інноваційній та науково-виробничій сфері;

- можливість надання не менше 50% співфінансування проведення інвестиційних розрахунків в межах концепції залучення нових технологій, ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля, забезпечення сталого розвитку поселень та заходів з формування реєстру інвестиційних проектів громади.

Заявку необхідно подати до 04 червня 2019 р. 16 год. 00 хв.

Пріоритети будуть надаватися учасникам, які мають готовність до просування партнерських проектів сталого розвитку в галузі:

- енергобезпеки та диверсифікації джерел енергії, зменшення витрат енергоносіїв;

- збереження довкілля, благоустрою територій;

- енергозбереження на об’єктах комунальної власності;

- модернізації технологій у житлово-комунальному секторі та використання альтернативних джерел енергії;

- організації партнерства «громада-бізнес-влада»;

- стратегічного планування, комплексної оцінки середовища, адаптації та пом’якшення наслідків зміни клімату;

- моніторингу дій влади та навчання громади (громадський нагляд та контроль);

- формування енергетичного бюджету громади;

- просування м’яких інформаційних заходів;

- впровадження комплексних заходів скорочення витрат.

Роботи по написанню Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP) будуть виконуватися в 2019 р. експертами, учасниками проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки».

Для участі у конкурсі, учасникам необхідно:

- заповнити аплікаційну форму (формат Word документ) та її сканкопію з підписом Голови громади і печаткою (формат PDF);

- надіслати лист на офіційному бланку з підтвердженням про фінансування;

- заповнити «Анкету для визначення рейтингу громади».

Всі матеріали надсилати на пошту громадської організації: iubnyfou[email protected]. У темі листа вказати: konkurs_secap_назва громади.

Контактна особа Руслан Щербаков, 0953172447; 0982903636.
 

Детальна інформація за посиланням http://rcerbs.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/SECAP.pdf
 

Грантовий Дайджест_на Квітень

 

Грантовий Дайджест_на Січень

 

Грантовий Дайджест (жовтень)

 

Про продовження Програми “Fit for Partnership with Germany”

З метою залучення широкого кола підприємництва в області запрошуються до участі у міжнародній Програмі “Fit for partnership with Germany” (Готуємося до співпраці з Німеччиною), яка реалізується у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини.

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіону та сприяє:

• виходу українських підприємств на міжнародні ринки;

• підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;

• вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності

Цільовою групою для участі є представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для них організовуються цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині (90% фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини).

У 2018-2019 роках українським управлінцям/підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес-сесії у Німеччині за напрямками:

• загальна економічна кооперація;

• економічна кооперація з умовно галузевою специфікою:

1)економічна кооперація в аграрному секторі, виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування;

2)економічна кооперація у сфері енергоефективності;

3)економічна кооперація у сфері переробки сміття/ екологічної утилізації відходів;

4)економічна кооперація в секторі охорони здоров’я/ індустрії охорони здоров’я.

Більш детальна інформація про Програму та заходи її реалізації на сайті: www://ukraine. managerprogramm.deГрантовий Дайджест_на Вересень.pdf
 

Потенціал економічного району.PDF

 

Інвестиційна діяльність

 

Відповідно до програми інноваційно-інвестиційного розвитку області в районі визначено основні напрямки спрямування у виробничу і соціальну сферу. Головним джерелом фінансування залишаються власні кошти підприємств і організацій. Найбільша частка інвестицій спрямована на розвиток сільського господарства.

 

За 12-ть місяців 2017 року підприємствами та організаціями всіх форм власності освоєно 636,8 млн. грн капітальних інвестицій, що становить 154,1 відсотків до аналогічного періоду 2016 року (413,1 млн. грн), із них власних коштів підприємств та організацій залучено 626,5 млн.грн., коштів населення на будівництва житла – 1,1 млн.грн., 9,2 млн.грн. – кошти місцевого бюджету.

Найбільше за 2017 рік залучено інвестицій в сільське господарство, куди було інвестовано 620,7 млн. грн. Найбільший обсяг інвестицій за рахунок власних коштів було залучено сільгосппідприємствами:, ТОВ «Земля і Воля», ПП «Агропрогрес», ТОВ «Світанок» , ТОВ «Наташа-Агро», ТОВ «Оскар-Агро», ТОВ «ТВН-Агро», ТОВ «Армійське», ФГ «Добробут», ТОВ «Козацьке», ФГ «Вікторія», ПАТ «Рудьківське», СВК «Пам’яті декабристів».

Також у 2017 році у соціальну сферу за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій було залучено кошти на добудову об’єкту незавершеного будівництва «Перинатальний центр вторинного рівня на 25 ліжок» м.Бобровиця, вул. О.Бичка, 1, загальна вартість проекту 50370,6 тис.грн. Також за рахунок даних коштів в населених пунктах району було встановлено 6-ть дитячих ігрових спортивних майданчиків на суму 500,0 тис.грн.

За рахунок державних коштів відповідно до постанови КМУ від 06.09.2017 року № 714 було виділено кошти в сумі 749,0 тис.грн. для будівництва спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям у Бобровицькій загальноосвітній школі I-III ступенів № 1. Співфінансування з місцевого бюджету – 749,0 тис.грн., загальна вартість проекту – 1498,0 тис.грн.

За рахунок коштів місцевого бюджету в сумі 1481,7 тис.грн. капітально відремонтовано їдальню Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

У 2017 році в районі залучались кошти Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй ІІІ-ї фази Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», в результаті чого реалізувався мікропроект з покращення якості надання медичних послуг, а саме капітальний ремонт Свидовецького фельдшерського пункту по вул.Литвиненка,1 (утеплення горища та встановлення додаткового котла на альтернативному виді палива), залучено донорський коштів в сумі 5,0 тис.дол. Свидовецькою сільською радою на даний проект передана субвенція до районного бюджету у сумі 120,0 тис. грн.